Zgrany duet czyli Czy paski lubią kwiaty ?

Zgrany duet czyli Czy paski lubią kwiaty ?


Pozornie wcale a wcale do siebie nie pasują, ale to tylko złudzenie  i stereotyp, a  moda jak wiadomo polega na tym, aby ze stereotypami walczyć. Pomysł na takie połączenie jak to zwykle u mnie pojawił się na zasadzie Click ... Click ... i już wszystko samo poukładało się w głowie.
Butki kupiłam jakiś czas temu w Stradivarius, stały sobie i czekały na lepszy czas czyli na WIOSNĘ. Przedsmak jej mieliśmy w ubiegły weekend, więc już nie miałam wymówki że zimno , że wieje, ze deszcz itd. Udało mi się przy okazji wyskoczyć na malutki chillout do mojego ukochanego Krakowa i tam niejako przy okazji powstały zdjęcia.


Pierwsze skrzypce w tej stylizacji miały grać botki, przepięknie haftowane,a tymczasem   na pierwszy plan bezsprzecznie wysunęła się tutaj torebka w biało czarne paski i zagarnęła całe widowisko dla siebie. Przyznam że i butki i torebka w jednej minucie (ale nie w tym samym momencie) skradły moje serce. Myślę że nie raz zobaczycie je jeszcze w mojej stylizacji. Do tych dwóch najważniejszych elementów dołączyłam oversizową czerwoną marynarkę, klasyczną białą koszulę , a całość przełamałam czarnymi jeansami z wysokim stanem i pęknięciami ..... czegoś brakowało więc jeszcze apaszka w stylu countryNamieszałam trochę jeśli chodzi o wzory, natomiast nie szalałam kolorystycznie ... użyłam w tej stylizacji tylko 3 kolorów ...biel..czerń i oczywiście krwista czerwień . Do tego delikatna złota biżuteria , obowiązkowe przeciwsłoneczne okulary i co myślicie?


Botki - Stradivarius
Torebka - Zara
Marynarka - Zara
Jeansy - Zara
Okulary - Guess
                                                                 Kolczyki - Stradivarius
CONVERSATION

2 komentarze:

 1. I taki oto był początek. Świetnie!

  ___Tess.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tess...początek był dużo wcześniej..ale tak tu jako pierwszy post wszedł aż szkoda ze przeszedł niezauważony prawie ;) Dzięki

   Usuń